Péče o obuv

ČIŠTĚNÍ

Úplně první krok – odstraníme tzv. hrubý prach a nečistoty. Na to se nejlépe hodí pevný čistič. Nečistoty se nabalují na kostku a oddrolují. Pozor nikdy nečistěte namokro! Boty musí být zcela suché. Pokud máte na botách skvrny, můžete gumou přitlačit. Odstraní i odolné skvrny.

VÝŽIVA

Výživa pomáhá usni udržet její pružnost, měkkost a vzhled. To platí jak pro kůži, tak pro syntetické materiály používané pro výrobu obuvi. Veškerý materiál v průběhu času vysychá, kůže tak ztrácí elasticitu a přirozený lesk, mohou se vytvořit praskliny a vrásky.

Tomu zabraňuje aplikace výživy jako je např. Collonil Vario. Pokud máte zájem o přírodní výživu, skvělý je Collonil Organic Protect and Care.

IMPREGNACE

Chrání boty před špínou, prachem a vlhkostí. Impregnace zůstává nejen na povrchu materiálu, ale také proniká do materiálu. Tím je dosaženo tzv. efektu „Lotosového květu“, kdy kapičky vody sjedou bez zastavení po materiálu, takže prach a nečistoty se na něm neudrží!

Díky pravidelné aplikaci impregnace je tak i jednodušší pravidelné čiětění. Skvělá impregnace je Collonil Carbon Pro případně pak přírodní impregnace a výživa v jednom Collonil Organic Protect and Care.

Cena

169349
1169349

Značky

Položek k zobrazení: 4
organic ORGANIC/COLLONIL/200
vario 1 VARIO/COLLONIL/300ML
cleaner 1 CLEANER/COLLONIL/CLA
4 položek celkem
Zpět do obchodu